РАДОСТ ЕВРОПЕ

Прошле недеље, од 1. до 6. октобра, 49. пут одржана је манифестација „Радост Европе“ у Београду. Наша школа је била домаћин плесној школи из Нојенхагена код Берлина. Ученици наше школе и њихови родитељи са великим задовољством су угостили четрнаесторо деце из Немачке. Деца су током недеље обишла Калемегдан и Ташмајдан, учествовала у спортском дану на Ади, засадила дрво на Ушћу, ишла у Кошутњак на снимање емисије „Шареница“ на РТС-у, шетала Кнез Михаиловом улицом, ишла на концерте у ДКЦ, а последње вече провела су на гала-концерту у Центру „Сава“. Након 6 дана смеха, дивног дружења и размене искустава, деца су се растала сузних очију.

Координатор манифестације "Радост Европе" за ОШ "Војвода Мишић" - наставница немачког језика, Весна Кукрић

Повратак на Почетну