ПРОЛЕЋНИ БАЗАР

И ове школске године одржан је Пролећни базар. У суботу, 20. маја, ученици, заједно са својим одељењским старешинама, имали су прилику да изложе и продају оно што су направили у оквиру одељењских заједница, као и код куће, уз помоћ родитеља. На штандовима одељења у школском дворишту нашли су се разни занимљиви производи, од украса, преко употребних предмета, до укусних посластица. Поједини ученици увесељавали су присутне свирајући на различитим инструментима, а ученици старијих разреда одиграли су кошаркашку утакмицу са бившим ученицима школе.

Приход од продатих производа и улазница за утакмицу делом ће бити утрошен на активности одељењских заједница (весеље матураната, излети, обиласци...), а делом ће бити упућен у хуманитарне сврхе.

Повратак на Почетну