Такмичења у школској 2020/2021. години

Резултати такмичења за школску 2019/2020. годину

Општинско такмичење из биологије

У недељу 15. марта 2020. одржано је Општинско такмичење из биологије на коме су учествовала 4 ученика наше школе - три ученице 7. разреда и један ученик 8. разреда.

Сви су одлично урадили тест, а на Градско (окружно) такмичење пласирале су се ученице седмог разреда Мила Каталинић (2. место) и Сара Савић (3. место).

Мирослав Пјевовић, ученик 8. разреда, освојио је 4. место, док је Катарина Гајић, ученица 7. разреда, заузела 7. место.

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

(такмичење за ученике 7. и 8. разреда)

7. март - на Окружно такмичење из књижевности пласирали су се следећи ученици:

Име и презиме Разред Пласман
Катарина Гајић 7. разред 3. место на општинском
Маша Дакић и Јана Тасић 8. разред 1. место, директан пласман
Страхиња Ристановић 8. разред 3. место на општинском

ПРОГРАМИРАЊЕ

Екипа наше школе коју чине ученици Страхиња Ристановић, Стефан Стојиљковић, Лука Кресоја и Вук Танасковић, остварила је 6. марта пласман на Републичко такмичење из програмирања.

Општинско такмичење из технике и технологије

Успех ученика на Општинском такмичењу из технике и технологије одржаном 01.03.2020.

Име и презиме Одељење Пласман
Ана Ивић 5-2 прво место
Александар Милићевић 5-1 друго место
Данило Лишанчић 5-2 треће место
Јована Кузмановић 7-2 треће место

Сви ученици су остварили пласман на градско такмичење.

Општинско такмичење из физике

Успех ученика на Општинском такмичењу из физике одржаном 23.02.2020.

Име и презиме Одељење Пласман
Владица Вукић 6-1 треће место
Филип Узуновић 6-2 треће место
Марија Смиљанић 6-1 похвала
Андреј Бачанин 6-2 похвала
Мила Каталинић Јовановић 7-2 треће место

Општинско такмичење из математике

Општинско такмичење из математика одржано је 7. децембра 2019. године. Прво место и пласман на окружно такмичење освојила је Мила Каталинић, ученица 7. разреда наше школе.

Успеси на спортским такмичењима

Спорт Узраст/категорија Пласман/ранг такмичења
Рукомет Девојчице V-VI 2. место - општинско такмичење
Рукомет Дечаци VII-VIII 2. место - општинско такмичење
Одбојка Девојчице VII-VIII 2. место - општинско такмичење
Одбојка Дечаци V-VI 1. место - општинско такмичење
Кошарка Девојчице V-VI 1. место - општинско такмичење
4. место - градско такмичење
Кошарка Дечаци VII-VIII 2. место - општинско такмичење
Фуцал Девојчице VII-VIII 3. место - општинско такмичење
Фуцал Дечаци VII-VIII 1. место - општинско такмичење
Фуцал Дечаци V-VI 1. место - општинско такмичење
Фуцал Дечаци VII-VIII 2. место - градско такмичење

Фотографије са спортских такмичења

Општинско такмичење у одбојци

Девојчице 7. и 8. разреда су на општинском такмичењу у одбојци одржаном 25. децембра 2019. године освојиле 2. место!

Дечаци 5. и 6.разредa су на општинском такмичењу у одбојци, одржаном 26. децембра 2019. године, освојили 1. место!

Општинско такмичење у рукомету за ученике 5. и 6. разреда одржано је 2. марта 2020. године.
Девојчице су освојиле 2. место.
Браво!

Дечаци 7. и 8. разреда наше школе освојили су 2. место на општинском такмичењу у рукомету одржаном 26. фебруара 2020. године.

Градско такмичење - фуцал

Дана 25.11.2019. године ученици 7. и 8. разреда наше школе освојили су друго место на градском такмичењу у фуцалу и остварили пролаз на међуокружно.
Браво!!!

Општинско такмичење у фуцалу за пете и шесте разреде одржано је 20.11.2019. године у СЦ "Мајдан". ОШ "Војвода Мишић" освојила је прво место и пехар. Најбољи играч турнира је Андреј Бачанин, а најбољи голман Новак Бошковић.

На општинском такмичењу у фуцалу (VII-VIII разред), дечаци су освојили 1. место и златно одличје, а девојчице 3. место и бронзану медаљу! Браво!!!

Песничка сусретања

На општинском такмичењу Песничка сусретања деце и младих ученика основних школа Савског венца, одржаном 22.11.2019. године у Кући Краља Петра I, учествовале су ученице наше школе Ања Тањевић 4-2 и Хана Унфетер 5-1.

Сјајно су представиле своје песме, Ања Тањевић 4-2 је освојила 2. место. Честитамо!

Школско такмичење из математике

Дана 7.11.2019. у нашој школи одржано је школско такмичење из математике за ученике 3-8. разреда. Такмичењу је приступило 27 ученика III и IV разреда, као и 22 ученика свих старијих разреда. На следећи ниво такмичења, пласирали су се следећи ученици:

III IV V VII
Марко Минић Јаков Вујадиновић Вук Гајдобрански Мила Каталинић