ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА НАШОЈ ШКОЛИ

У понедељак 13. 06. 2022. године, у посети су нам били предшколци из ПУ "Наш вртић".

Ученици наше школе су за наше мале другаре организовали читав низ сјајних активности.

Упознали смо их са радом наше школе, певали смо са дечјим хором, свирали инструменте, хвалили се успесима наших ученика, гледали филм о школи, уживали са ученицима другог разреда који су припремили круне и балоне за сваког нашег госта, правили пињате у дивном дворишту наше школе и на крају смо се раздрмали на спортском полигону у сали за физичко васпитање. Било нам је незаборавно и овом приликом захваљујемо колективу и деци која су нас посетила, али и нашим наставницама (Невена Војводић Николић, Славица Надић, Милица Пурар и Сузана Јанковић), које су учествовале и организовале заједно са ученицима дивне радионице. Колико нам је било забавно, говоре и слике које са задовољством делимо са свима вама.